Chcesz oszczędzać na kosmetykach? Jest na to prosta rada!

Chcesz oszczędzać na kosmetykach? Jest na to prosta rada!
Każda z nas uwielbia kosmetyki i nie lubi za nie przepłacać. Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Oprócz oszczędności pieniędzy, zaoszczędzisz także czas, bo robisz to nie wychodząc z domu. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwość, jakie daje bycie częścią społeczności AVON. Sama rejestracja jest szybka i zajmuje dosłownie chwile! W ramach rejestracji otrzymujesz pakiet na start, a także zniżkę nawet do 40% w stosunku do ceny katalogowej. Nie zastanawiaj się, kliknij w zdjęcie o zostań częścią największej społeczności kosmetycznej w Polsce!

Sandomierz atrakcje i kilka ciekawostek

Sandomierz to prześliczne miasto w województwie świętokrzyskim, znajdujące się nad Wisłą, a dokładnie na siedmiu wzgórzach, dlatego czasami nazywane jest „małym Rzymem”. Swoją popularność zyskał dzięki produkcji serialowej ,,Ojciec Mateusz", gdzie można osobiście zwiedzić plebanie księdza Mateusza oraz inne ciekawe miejsca, które znane są z serialu.

  • Sandomierski ratusz powstał w roku 1349, natomiast jego wieża została dobudowana dopiero w XVII wieku. Codziennie z tej właśnie wieży można usłyszeć sandomierski hejnał.
  • Sandomierz stanowi początek słynnego żółtego szlaku rowerowego, który prowadzi do Opatowa, a także szlaku zielonego, prowadzącego do Ujazdu.
  • 12 czerwca 1999 roku miasto odwiedził Papież Jan Paweł II.
  • „Sandomierskie lochy” to cudowna podziemna trasa turystyczna o długości 470 metrów.
  • W Sandomierzu rozgrywa się również akcja kryminalnej książki Zygmunta Miłoszewskiego pt. „Ziarno Prawdy”.
  • W Sandomierzu ma także początek Małopolska Droga św. Jakuba, która prowadzi do Krakowa, a w połączeniu z innymi trasami prowadzi do Santiago de Compostela.

Sandomierz to bez wątpienia bardzo interesujące i piękne miasto. Myślę, że to nie nasza ostania wizyta w tym miejscu.

Pozdrawiam Ola

1 komentarz:

  1. Byłam tam parę lat temu. Rzeczywiście to piękne miasto, niezwykle klimatyczne.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Do herbaty i nie tylko , Blogger