Plastikowa herbata?

Jak wiecie ten blog powstał z miłości do herbaty. Każda z nas po prostu nie wyobraża sobie bez niej życia i jest ona nie odłącznym napojem każdego dnia.

Teraz, kiedy tym bardziej pozostajemy w domach dajemy się ponieść herbacianemu szaleństwu. Wiecie mamy więcej czasu na eksperymentowanie i wyszukiwanie nowych smaków, a nawet sposobów parzenia herbaty.

Jednak wiecie co? W pełni rozumiemy, że mamy teraz dziwne czasy, ale nie zapominajmy o naszym środowisku. Niedawno trafiłyśmy na świetny artykuł na blogu Mój Lifestyle Blog. Uświadomił nam on jak po przez głupie picie łatwo dostępnych herbat jednocześnie popijamy plastik! 

Przy obecnej konsumpcji herbaty są w dość niskich cenach - nie ma co się oszukiwać, że obecnie na rynku istnieje wiele firm, które oferują ciekawe smaki w ramach każdego budżetu.

Nie chcemy tu przytaczać, ani cytować całego artykułu, ale uważamy, że każdy miłośnik magicznego napoju powinien się z nim zapoznać.

Jesteśmy narażani na wiele czynników zewnętrznych, jednak jeśli przed jakimś jesteśmy w stanie się uchronić to czemu nie?

Oczywiście nadal kochamy herbatę i nie zamierzamy z niej rezygnować. W końcu nic tak nie zrelaksuje jak ciepła herbatka pod kocykiem z dobrą lekturą. Jednak z pewnością będziemy zwracać jeszcze większą uwagę na to jaką herbatę kupujemy.

Pozdrawiam Emi

7 komentarzy:

 1. Dziękuję za polecenie mojego wpisu, który powstał z miłości do herbaty właśnie. Ja nie wyobrażam sobie dnia bez kubka gorącego i zdrowego naparu i taki właśnie zdrowy niech pozostanie. Nie traktujmy naszych ciał jak śmietnika, czytajmy etykiety, publikacje, bądźmy swiadomymi. Konsumentami. POZDRAWIAM

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja należę do herbatoholików <3 Ale właśnie dlatego zwykle stawiam na herbaty liściaste :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja uwielbiam herbaty, dobre herbaty.Moją ulubioną jest Earl Gray

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja uwielbiam herbatę. Nawet robię referat na ten temat na studiach. Warto niezapominac też o srodowisku :)
  rilseeee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Kiedyś bardzo dużo piłam herbaty, teraz najwyżej jedną dziennie, za to bardzo polubiłam się z miętą, w róznych jej wersjach. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Chetniw przeczytam polecony artykul,zeby dowiedziec siw wiwcej.

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo przydatne informacje muszę przyznać :) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Do herbaty i nie tylko , Blogger