Internetowe szaleństwo


Nie da się ukryć, że ten rok przez wielu z nas zostanie zapamiętany na bardzo długo. Ten rok to również ogromne rewolucje dla gospodarki naszego kraju. Poprzez lockdown nie da się ukryć, że zakupy internetowe stały się bardzo popularnie i mimo iż wielu wcześniej nie było jego fanami, to z czasem przekonało się do takiej formy zakupów. I to z bardzo prostych przyczyn. 

Mianowicie w sieci, szczególnie na początku pandemii, dostępność części produktów była po prostu większa, a często przy tym i dużo tańsza. Mam tu na myśli głównie środki czystości, maseczki, czy artykuły spożywcze z dłuższą datą przydatności.  

Drugim czynnikiem przeważającym za zakupami w intrenecie jest fakt, że wszelkie zamawiane produkty są o wiele rzadziej dotykane przez wiele osób, nie przechodzą przez tak wiele rąk jak ma to miejsce w sklepie stacjonarnym. 

Po trzecie zakupy online możemy robić o dowolnej porze. Mnie szczególnie relaksują podczas bezsennych nocy, kiedy dosłownie nie potrafię zmrużyć oka.

Niezależnie od tego jak często robimy zakupy online w obecnej sytuacji mają naprawdę istotne znaczenie. Zamawiając do domu ograniczamy kontakty z ludźmi, oszczędzamy czas na dojazd i powrót, co przy obecnej liczbie zakażonych jest wręcz wskazane.

To naprawdę ważne. Miejcie na uwadze, że wszystko jesteśmy sobie w stanie kupić, ale zdrowia niestety już nie. Lepiej zamów kuriera i ciesz się dostawą pod same drzwi bez zbędnego narażania siebie oraz bliskich. Jedyne co musisz zrobić to kilka razy kliknąć myszką :)

Pozdrawiam Emi

9 komentarzy:

 1. Ja zawsze wolałam robić zakupy przez internet, a obecnie tylko się w tym utwierdziłam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja już teraz praktycznie wszystko zamawiam przez kuriera.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja korzystam w tym momencie z otwartych sklepów i już kupuję prezenty na święta

  OdpowiedzUsuń
 4. Czasy jakie sa takie sa,wiec zakupy online to swietny pomysl. Jednak czasem warto przed zakupem danego produktu zobqczyc go i sprawdzic na zywo.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja lubię zakupy przez internet, jestem zadowolona z usług kuriera.

  OdpowiedzUsuń
 6. myślę, że przez obecną sytuację zawód kuriera zdecydowanie podskoczył w rankingu ważnych i potrzebnych zawodów :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja generalnie staram się naprawdę rozsądnie wydawać pieniądze xD tak jak pisze, staram się.. a wychodzi różnie:( na chwile obecną nie mam potrzeby robienia jakichkolwiek zakupów;)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 8. Szczerze mówiąc to odkąd zaczęło się to covidowe szaleństwo to w końcu udało mi się ogarnąć jakąś w miarę minimalistyczną zawartość szafy.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Do herbaty i nie tylko , Blogger