Chcesz oszczędzać na kosmetykach? Jest na to prosta rada!

Chcesz oszczędzać na kosmetykach? Jest na to prosta rada!
Każda z nas uwielbia kosmetyki i nie lubi za nie przepłacać. Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Oprócz oszczędności pieniędzy, zaoszczędzisz także czas, bo robisz to nie wychodząc z domu. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwość, jakie daje bycie częścią społeczności AVON. Sama rejestracja jest szybka i zajmuje dosłownie chwile! W ramach rejestracji otrzymujesz pakiet na start, a także zniżkę nawet do 40% w stosunku do ceny katalogowej. Nie zastanawiaj się, kliknij w zdjęcie o zostań częścią największej społeczności kosmetycznej w Polsce!

Z tym urządzeniem piękna sylwetka do lata gwarantowana!


Która z nas nie marzy o pięknej i szczupłej sylwetce? Najgorzej jest zawsze rozpocząć walkę z nadprogramowymi kilogramami, potem już z górki.

Niestety należę do tej grupy, której zapał znika równie szybko jak się pojawia. Taka już jestem. Jednak nie ma też co ukrywać, że trochę zapasu na zimę się zrobiło, a nawet śniegu w tym roku nie widziałam. Zapasik po prostu okazał się nie potrzebny.

Postanowiłam już w lutym wziąć się za swoją sylwetkę, bo może tym sposobem, po przez mniejszy rygor zrzucę kilka kilogramów.
Mam nadzieję, że są tu jeszcze osoby które pamiętają jak cały dzień skakało się na skakance, gumie i kręciło hula hopem. Och co to była za frajda! I właśnie postanowiłam, że cofnę się do czasów, gdzie byłam szczuplutka i wypróbuje ćwiczeń z przyrządem, które sprawiało mi radość.


Od zawsze lubiłam kręcić hula hop, tym razem postawiłam jednak na taki z obciążeniem, który wprawi moje mięśnie w większy ruch. Obciążenie wynosi dokładnie 1,4 kg, więc myślę, że wcale nie jest to takie trudne do udźwignięcia. 

Chociaż muszę się przyznać, że po tylu latach przerwy kręcenie szło mi naprawdę fatalnie. Po 2 podejściach idzie mi już całkiem nieźle, ale wciąż spada mi na ziemię :)

Na stronie, którą podlinkowałam Wam wyżej znajdziecie także przykładowe ćwiczenia, a także informację na jakie dokładnie mięśnie działa hula hop

Zakup Hula Hop to bardzo trafiona decyzja, bo oprócz korzyści wynikających z dodatkowego ruchu sprawia mi to ogromną frajdę. Polecam każdemu, kto chcę się znowu poczuć jak dziecko.

14 komentarzy:

 1. Jak ja dawno nie widziałam na żywo hula hop.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie pamiętam kiedy ostatnio korzystałam z hula hop. Pamiętam, że jak byłam mała, to bardzo lubiłam nim kręcić i dobrze mi to wychodziło.

  OdpowiedzUsuń
 3. Oj kiedyś to codziennie się bawiło hula hopem, a dzisiaj sama nie wiem czy umiałabym.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak byłam mała to kręciłam hula hopem cały czas. Teraz już by mi się nie chciało :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Aż nabrałam ochoty po sięgnięcie po hula hop. Za dzieciaka to była frajda. O takich cudach z obciążeniem, jeszcze nie słyszałam.

  OdpowiedzUsuń
 6. Słyszałam wiele pozytywnych opinii na temat hula hop, sama jednak preferuję inne ćwiczenia

  OdpowiedzUsuń
 7. Mam takie składane, z wypustkami, ale jego używanie jest trochę bolesne, więc mnie odstręcza od ćwiczeń. Może takie będzie lepsze?

  OdpowiedzUsuń
 8. Jejku jak ja dawno nie miałam w rękach hula hop ;D aż przypomniały mi się czasy dzieciństwa ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Z hula hopem mam mile wspomnienia z c=dziecistwa z mila checia przenioslabym sie z powrotem do lat mlodosci.

  OdpowiedzUsuń
 10. Jak byłam mała to miałam zielone. Pamiętam, że to była świetna zabawa z tym kołem.

  OdpowiedzUsuń
 11. Koniecznie powinnam zrzucić trochę sadełka. Ale z hula hop nigdy mi nie wychodziło, zawsze za szybko spadało na ziemię. Chyba wezmę się za zwykłe ćwiczenia.

  OdpowiedzUsuń
 12. Oj tak hula hop to było coś i te zawody kto dużej będzie nim kręcił. Super sprawa aż mi się zachciało mieć hula hop w domu.

  OdpowiedzUsuń
 13. Często kręcę hula hop, jednak najlepsze ą te cięższe z wypustkami.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Do herbaty i nie tylko , Blogger