Jaki prezent podarować na chrzciny?

Tradycją jest, że nowo narodzone dzieci w ciągu kilku pierwszych miesięcy swojego życia zostaną ochrzczone. Jak wiadomo to wielkie wydarzenie i warto podarować dziecku coś wyjątkowego, a co dokładnie?

Prezent na chrzciny to z pewnością mus być podarunek, który albo zostanie zapamiętany, albo przyda się młodym rodzicom na bieżąco, albo coś z sentymentem. Oba warianty są jak najbardziej poprawne.

Chciałabym przedstawić Wam dzisiaj kilka ciekawych propozycji, które mam nadzieje, że przypadną Wam do gustu.

1. Tablica wspomnień

to coś, co można powiesić nad łóżeczkiem dziecka. Znajdziemy tam jego datę narodzin, wagę urodzeniową, godzinę urodzin oraz inne podstawowe informacje na temat dziecka.

2. Złoty krzyżyk

Sama osobiście dostałam właśnie taki podczas swojego chrztu i noszę go do dzisiaj. To piękna pamiątka, która przypomina nam o dacie, w której zostaliśmy obmyci z grzechu. Jestem przekonana, że taki prezent będzie piękną pamiątką.

3. Koszyk pieluch

To coś, z czego ucieszy się każdy rodzic. Pięknie zapakowane, przydadzą się na pewno, bo pieluchy przy niemowlaku to rzecz absolutnie niezbędna!

Kochani to takie 3 propozycje, które jako pierwsze przyszły mi na myśl. Koniecznie dajcie znać, co jeszcze dodalibyście do listy, albo zajrzyjcie na stronę Murrano, gdzie znajdziecie jeszcze więcej inspiracji!

Pozdrawiam Ola

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Do herbaty i nie tylko , Blogger