Chcesz oszczędzać na kosmetykach? Jest na to prosta rada!

Chcesz oszczędzać na kosmetykach? Jest na to prosta rada!
Każda z nas uwielbia kosmetyki i nie lubi za nie przepłacać. Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Oprócz oszczędności pieniędzy, zaoszczędzisz także czas, bo robisz to nie wychodząc z domu. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwość, jakie daje bycie częścią społeczności AVON. Sama rejestracja jest szybka i zajmuje dosłownie chwile! W ramach rejestracji otrzymujesz pakiet na start, a także zniżkę nawet do 40% w stosunku do ceny katalogowej. Nie zastanawiaj się, kliknij w zdjęcie o zostań częścią największej społeczności kosmetycznej w Polsce!

Fotobudkowy szał!


Z każdym rokiem niewątpliwie Fotobudka zdobywa coraz większą popularność jako atrakcja na weselach oraz również na wielu rodzaju imprezach, takich jak małe/huczne przyjęcia urodzinowe, imprezy integracyjne, studniówki czy bale karnawałowe. 

Fotobudka to przenośne urządzenie, umożliwiające wykonywanie serii zdjęć, które są drukowane na miejscu i gotowe do odbioru już w kilkanaście sekund po zakończonej mini sesji zdjęciowej. Na rynku spotykacie się z różnymi rodzajami fotobudek. Dawniej gościły one gównie jako autonomiczne stanowiska w centrach handlowych, czy parkach rozrywki, gdzie po wrzuceniu określonej kwoty, automat wykonywał serię zdjęć. 

Dziś foto-budki coraz częściej przyjmują postać bardzo mobilnych urządzeń ustawianych naprzeciwko stelaża z przepięknym  tłem fotograficznym ustawianych na otwartej przestrzeni. Mam tu na myśli oczywiście jakąś ściankę :D. Początkowo fotobudki były głównie niedrogą i bardzo pomysłową atrakcją na weselu. Teraz możemy zauważyć ten trend na wszelkiego rodzaju imprezach, na których bawią się liczne grupy. 

Sam przemysł fotobudkowy ciągle się rozwija i co chwilę pojawiają się kolejne pomysły na udoskonalenie budowy fotobudki. Najczęściej możemy spotykamy tradycyjne fotobudki– czyli wyglądem przypominające smukłą, kolorową szafę. Fotobudki w stylu retro – czyli drewniane, trochę staromodne obudowy oraz ostatnio najbardziej pożądane fotolustra – to co je naprawdę wyróżnia to olbrzymi wyświetlacz, który przypomina lustro. 

Pomimo często różnego wyglądu zewnętrznego, budowa każdej foto-budki składa się z aparatu fotograficznego, drukarki, komputer z ekranem dotykowym zawierający oprogramowanie zarządzające funkcjami fotobudki, oświetlenia oraz własnego system zasilania.

Moda na imprezy z fotobdką trafiła do Polski z tak zwanego za oceanu, czyli, ze Stanów Zjednoczonych.  Pierwsza w historii fotobudka stanęła w roku 1925 w Nowym Yorku na Broadway’u. W kolejce do zrobienia sobie takiego rodzaju zdjęć stało nawet kilka tysięcy osób dziennie. W tamtych czasach już samo zdjęcie było rozrywką dość niespotykana.

Dlaczego warto wynająć fotobudkę na swoje wymarzone przyjęcie? 

Przede wszystkim każdy pragnie czymś się wyróżnić, a nie ma się co oszukiwać, że zdjęcie z foto-budki to odmiana od zwykłych zdjęć wykonywanych przez fotografa. Większość fotobudek jest wyposażona w duża ilość zabawnych gadżetów, dziwnych przebrań, okularów, wąsów czy tabliczek z różnymi tekstami, dzięki czemu na każdym zdjęciu można zaprezentować się inaczej. Kila sekund pomiędzy kolejnymi zdjęciami powoduje to, że zdjęcia są spontaniczne.

Pozdrawiam Kasia

23 komentarze:

 1. Bardzo lubię fotobudki. Są to fajne miejsca na robienie szalonych zdjęc

  OdpowiedzUsuń
 2. Takie fotobudki to super sprawa i świetna pamiątka z różnych imprez

  OdpowiedzUsuń
 3. Fotobudki są genialne ;)
  Z siostrą zawsze robimy sobie w nich zdjęcia

  OdpowiedzUsuń
 4. Moja siostra ma weselu miała fotobudkę. Ale jestem sierota i tak długo się zbierałam, że ją w końcu zginęli. Była tylko czynna do 22! Lipa jak nic. A ludzie mieli potem takie fajne pamiątki.

  OdpowiedzUsuń
 5. Niestety, ale ja planując swoje wesele nie zdecydowałam się na fotobudkę i raczej się nie zdecyduje. Fotograf musi wystarczyć gościom :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja tam lubię te fotobudki i na własnym weselu robiłam ją sama, bo dopiero wchodził na to moda.

  OdpowiedzUsuń
 7. nie korzystam z fotobutki, wolę moj sprzęt i samowyzwalacz

  OdpowiedzUsuń
 8. Taka atrakcja na imprezach sprawdza się rewelacyjnie.

  OdpowiedzUsuń
 9. Lubię fotobudki, coraz częściej się z nimi spotykam na weselach i innych przyjęciach. :)

  OdpowiedzUsuń
 10. na przyjęcia idealne, coraz częściej spotykane

  OdpowiedzUsuń
 11. Sporo o tych foto-budkach teraz słyszymy :) Super sprawa

  OdpowiedzUsuń
 12. Fotobudki to fajna zabawa i super pamiątka. A ile śmiechu i zabawy przy tym.

  OdpowiedzUsuń
 13. Ja bym chciała fotobudkę na swoim weselu i pewnie tak zrobię:D

  OdpowiedzUsuń
 14. Uwielbiam robić sobie zdjęcia, wiec taka fotobudka to świetna sprawa. Można poszaleć z przyjaciółką.

  OdpowiedzUsuń
 15. Chciałabym mieć przyjemność porobić sobie takie szalone zdjecia w fotobudce. Musi być niezła zabawa, w końcu można znaleźć na internecie zdjęcia:)

  OdpowiedzUsuń
 16. Coraz częściej takie fotobutki są popularne. Moja koleżanka założyła firmę i wynajmuje na wesela takie fotobutki. Super pomysł na biznes

  OdpowiedzUsuń
 17. Jest to zdecydowanie bardzo Fajna atrakcja na wielu imprezach :)

  OdpowiedzUsuń
 18. Super sprawa, choć jeszcze nigdy nie miałam okazji skorzystać.

  OdpowiedzUsuń
 19. Nigdy nie robiłam sobie zdjęć w fotobudce, ale widziałam ją na kilku imprezach ;)

  OdpowiedzUsuń
 20. Szalona zabawa i dobre wspomnienia 😺

  OdpowiedzUsuń
 21. Dla wspomnień- fotobudki to dobra opcja :)

  OdpowiedzUsuń
 22. Ja jeszcze nigdy nie miałam okazji skorzystać z fotobudki.

  OdpowiedzUsuń
 23. ciekawe są takie fotobudki. mozna sporo fajnych djeć zrobić :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Do herbaty i nie tylko , Blogger