Miejsce zabaw dla dzieci w Białymstoku

Kolejny dzień pada deszcz, a Ty nie masz już pomysłu, jaką rozrywkę zapewnić swojemu dziecku? Wyjście na plac zabaw nie wchodzi w grę, bajki się znudziły, a zabawki poszły w odstawkę… Jest jednak coś, co sprawi Twojemu dziecku niesamowitą radość. Wyjątkowe miejsce zabaw w Białymstoku – Fabryka Misia. 

Fabryka Misia oferuje liczne atrakcje dla dzieci w każdym wieku. Formy rozrywki, jakie zapewnia centrum zabaw pobudzają wyobraźnię, umożliwiają zdobycie zdolności spostrzegawczości i kojarzenia. Pozwalają dzieciom wykorzystać nadmiar energii, pozytywnie wpływając na rozwój umiejętności manualnych i poznawczych. Najmłodsi mogą wyszaleć się w strefie malucha, która stworzona została z myślą o zapewnieniu im jak największej radości i bezpieczeństwa. Ponadto nieco już starsze dzieci mają możliwość skorzystania z takich atrakcji, jak:
 • Kolorowy tor przeszkód
 • Długie zjeżdżalnie
 • Trampoliny
 • Karuzela
 • Basen z kulkami
 • Interaktywna podłoga
 • Kredowa ściana
 • Liczne gry zręcznościowe
Wszystko to i jeszcze więcej znajduje się na powierzchni 1500 metrów kwadratowych, gdzie Wasze dzieci mogą poczuć się swobodnie i bezpiecznie.


Fabryka Misia Białystok – oferta grupowa
Oferta grupowa Fabryki Misia kierowana jest przede wszystkim do wychowawców grup szkolnych i przedszkolnych. Dla grup zorganizowanych przygotowaliśmy specjalne warsztaty edukacyjne, które przekazują wiedzę z wielu dziedzin nauki, ale są także niesamowitą formą zabawy. Podczas warsztatów w Fabryce Misia dzieci będą miały okazję między innymi zamienić się w małego, szalonego chemika, posadzić las, zrobić mydło, czekoladowe bombonierki i własną pluszową przytulankę.

Ponadto organizujemy także Zieloną i Białą Szkołę w samym sercu puszczy! Oferujemy pobyt w Hotelu Lipowy Most, który położony jest w malowniczym otoczeniu. Organizujemy tam turniej łuczniczy, Akademię Golfa, ognisko z kiełbaskami oraz mini-dyskotekę. Dzieci mają możliwość skorzystania z placu zabaw, basenu, a także sali z bilardem, ping-pongiem, piłkarzykami i rzutkami. To doskonały sposób na aktywny odpoczynek i miłe spędzenie czasu z rówieśnikami.

Urodziny w Fabryce Misia
Fabryka Misia to także doskonałe miejsce na zorganizowanie przyjęcia urodzinowego dla dziecka. Posiadamy trzy pakiety, które pozwolą na swobodny wybór atrakcji. Gwarantujemy niezapomnianą zabawę zorganizowaną przez profesjonalnych animatorów oraz szereg niespodzianek, takich jak: malowanie twarzy, robienie tatuaży, dyskoteka i wiele więcej! Do dyspozycji mamy aż osiem sal tematycznych, dzięki czemu Twoje dziecko spędzi ten ważny dzień w kolorowym i radosnym otoczeniu wraz ze swoimi najbliższymi przyjaciółmi!

Fabryka Misia to nowoczesne centrum zabaw, w którym na najmłodszych czeka moc atrakcji oraz niezliczona ilość kolorowych zabawek. Zapraszamy wszystkie dzieci do 12 roku życia!

Pozdrawiam, 
Alicja 

4 komentarze:

 1. Nie jest mi po zdrodze z moimi dzieciakami ale dobrze znać jakieś miejsce "jakby co" :) pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zazdroszczę Wam takiego miejsca, bo w moich okolicach trudno o znalezienie czegoś zrobionego z takim rozmachem. A możecie zdradzić, jak wygląda to cenowo?

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie miałam pojęcia o istnienniu takiego miejsca w Białym :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Do herbaty i nie tylko , Blogger