Chcesz oszczędzać na kosmetykach? Jest na to prosta rada!

Chcesz oszczędzać na kosmetykach? Jest na to prosta rada!
Każda z nas uwielbia kosmetyki i nie lubi za nie przepłacać. Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Oprócz oszczędności pieniędzy, zaoszczędzisz także czas, bo robisz to nie wychodząc z domu. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwość, jakie daje bycie częścią społeczności AVON. Sama rejestracja jest szybka i zajmuje dosłownie chwile! W ramach rejestracji otrzymujesz pakiet na start, a także zniżkę nawet do 40% w stosunku do ceny katalogowej. Nie zastanawiaj się, kliknij w zdjęcie o zostań częścią największej społeczności kosmetycznej w Polsce!

O nas

Ola & Kasia & Ema

Znajomi nazywają nas Herbaciary, mamy po 22 lat i mieszkamy w Polsce, w województwie śląskim. Na początku 2017 roku (trochę w innym składzie) założyłyśmy bloga z miłości do herbaty, zdrowia, kosmetyków i słodkości.

Nie samym blogowaniem człowiek żyje. Na co dzień uczymy się, zwiedzamy ciekawe zakątki Polski (nie tylko południowej), pracujemy i oczywiście nałogowo pijemy herbatę. 

Założenie bloga to jedna z najlepszych decyzji w naszym życiu. Sprawia nam to wiele satysfakcji, a z każdym kolejnym postem mamy poczucie, że robimy coś ważnego.

W chwilach wolnych od uczelni i bloga spotykamy się ze znajomymi, pieczemy i gotujemy oraz poznajemy nowe smaki przeróżnych herbat. 


Ściskamy Cię mocno!
Ola, Kasia i Emi

kontakt: krolowe.zamieszania@gmail.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Do herbaty i nie tylko , Blogger