Ideal MATT Revers


Samą markę Revers odkryłam niedawno. Na blogu wcześniej pojawiła się moja opina na temat lakieru do ust, teraz czas na podkład.


Już na samym początku muszę zaznaczyć, że marka zdecydowanie zba o cerę swoich konsumentek. Wszystko jak najwyższej jakości.

Mam bardzo jasną cerę, dlatego w wypadku tego podkładu mój wybór padł na Ideal Cover numer 13. Przez internet było to dla mni wyzwaniem, ale dzięki dokładniej i realnej (czasem strony naprawdę wyjaśniają swoje podkłady na zdjęciach) paletce wybrałam ten idealny.

Ogromnym plusem jest fakt, że jest idealnie kryjący, po jego nałożeniu nie używam już korektora, bo krycie jest niesamowicie dobre. Naprawdę kryje wszystkie niedoskonałości takie jak blizny potrądzikowe, znamiona, przebarwienia, widoczne naczynka, czy rozszerzone pory, dając przy tym bardzo naturalny efekt. Dodatkowo nakładam minimalną ilość pudru, bo już sam podkład dobrze matuje.

Podkład zamknięty jest w prostokątnej szklanej butelce o pojemności 30 ml. Dozujemy go poprzez pompkę, warto zaznaczyć, że używam go razem z siostrą już prawie miesiąc, a zostało prawie 3/4 opakowania. 


A oto efekt po nałożeniu, jak dla mnie bomba, długo utrzymuje się na skórze nie zatykając porów. Kolor jaki mam na sobie to IDEAL MATT - matujący numer 13

W drogeriach stacjonarnych, czy internetowych znajdziecie go w cenie nie większej niż 20 zł, także dla mnie rewelacja!

Pozdrawiam Milka


13 komentarzy:

 1. Miałyśmy ten produkt i sprawdził się u nas rewelacyjnie! Pierwszy najbardziej pasujący do naszej cery podkład jaki testowałyśmy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam właśnie podkład tej marki i jestem ciekawa jak sprawdzi się u mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Koniecznie pokaż podkład na buźce :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie używasz korektor, aż sama wypróbuje to cudo!

  OdpowiedzUsuń
 5. Kojarzę tą markę z masowych opinii na jej temat. Sama rzadko sięgam po takie tanie drogeryjne kolorówki.. Na co dzień rzadko używam podkładów, a z racji, że wykonuję też makijaże okazjonalne w tym ślubne mam wiele trwałych perełek na wyjścia.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja mam podkład z L'oreal oraz z Avonu i nie narzekam. :)))

  OdpowiedzUsuń
 7. Hmm..jeśli tak dobrze kryje to zdecydowanie jest wart uwagi.

  OdpowiedzUsuń
 8. Mam ten podkład, ale u mnie się nie sprawdził. Jest bardzo ciemny :

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie znam tego podkładu. Bardzo jestem ciekawa, jak się sprawdza.

  OdpowiedzUsuń
 10. Nie miałam jeszcze produktów od tej firmy, ale raz słyszałam o niej i nie specjalnie mnie urzekła. Może ten podkład będzie ciekawy ;)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Do herbaty i nie tylko , Blogger